M5si

M5si to prawdziwy wzmacniacz klasy high-end. Przy mocy 150Wpc, z wysoką wydajnością prądową, z łatwością wysteruje praktycznie każdy głośnik.

Wewnętrznie M5si jest skonfigurowany jako dwa niezależne monobloki z oddzielnym przedwzmacniaczem, ale wszystko zamontowane na jednej pcb. Jego parametry techniczne są mniej więcej takie same jak M6si. 

M5si charakteryzuje się bardzo niskimi zniekształceniami, znakomitym współczynnikiem szumów i niezwykle płaskim pasmem przenoszenia.  Wejścia; phono (mm), 4 liniowe, oraz USB 'B' do 24bit 96kHz.

M5si wytwarza niezwykle słodki, czysty dźwięk. Co istotne, został on opracowany po naszym niesamowitym, legendarnym Nu-Vista 800. W konsekwencji niektóre z subtelnych rozwiązań układu pcb Nu-Vista 800 znalazły swoje miejsce w M5si.

Kiedy usłyszycie je, jesteśmy pewni, że zrozumiecie związek pomiędzy nimi. M5si emituje głęboki i szeroki obraz stereo z bardzo rozbudowanym basem i krystaliczną górą pasma bez śladu szorstkości. 

M5si w skrócie

DANE TECHNICZNE

Wzmacniacz

Wejścia 

Wejście phono

Wyjścia

Informacje ogólne


Mistrz w tworzeniu muzyki!

ANDREAS GÜNTHER - AUDIO 08/15 


"M5 ma naprawdę wszystko: ma tonalność, szczegółowość, skalę i dynamikę. Jakość wykonania wzbudza duże zaufanie, że będę mógł cieszyć się tym wzmacniaczem przez wiele lat."

RECOVERING AUDIOPHILE 12/2020 


"Całkiem wyjątkowy wzmacniacz za te pieniądze. Zwycięska kombinacja."

ANDREW EVERARD - HI-FI NEWS 04/16 


"Maszyna muzyczna pierwszej jakości".

STEPHAN SCHMID - HIFI & RECORDS 04/16  


"Wszystko robi dobrze: brzmi dźwięcznie, ma ogromną moc".

HOLGER BIERMANN - LOWBEATS 07/16 


"Jego dźwięk to doskonałe wyrafinowanie muzyki".

TOM FRANTZEN & MICHAEL LANG - STEREO 01/18 


"Spotkanie przekonujące przestrzennością i świetnym wyczuciem atmosfery!"

ALEXANDER ROSE - STEREOPLAY 06/16 

MF_M5si_Audio0817_EN.pdf

INNE

MF_M5si_Flier_v1.pdf