M3x-DAC

Rok po wprowadzeniu na rynek naszego topowego przetwornika cyfrowo-analogowego M6x, wprowadzamy jego mniejszego brata - M3x DAC. 

M3x DAC to 43 cm obudowa zawierająca przetwornik Burr Brown PCM 1795 i konwerter częstotliwości próbkowania SRC 4392. Wszystkie sygnały PCM są upsamplowane do 24 bitów 192 kHz w celu zapewnienia najczystszego odtwarzania o najniższych zniekształceniach.

Oba wyjścia - RCA i zbalansowane XLR posiadają własne bufory wyjściowe. Stopnie wyjściowe oferują doskonałą jakość dźwięku dzięki ultra niskiemu poziomowi szumów, dużemu napięciu wyjściowemu i wysokiemu prądowi wysterowania. Szerokie pasmo przenoszenia i błyskawiczna szybkość narastania sygnału skutkują wyjątkowo niskimi zniekształceniami.


Krok pierwszy: cisza

M3x DAC wykorzystuje nasze transformatory zasilające Super Ilent. Przemysłowe zestawy zasilające z filtrem EMI i blokadą C zatrzymują zakłócenia i ograniczają szum transformatora. Rezultatem jest niezwykle niskie promieniowanie elektromagnetyczne.

Obwody na innym poziomie

Projektowanie i układ obwodów drukowanych zawsze spełniały najwyższe standardy. Projekt i struktura muszą być dostosowane do każdej aplikacji, aby mierzyć i brzmieć świetnie. Słuchacz powinien mieć holograficzne doznania muzyczne w swoim domu.

Rozsądne piękno

Solidna obudowa jest bezkompromisowo sztywna. To nie tylko sprawia, że M3x DAC jest ładny, ale także chroni obwody przed polami elektromagnetycznymi.

Muzyczna przyjemność 

M3x DAC łączy słuchaczy z ich ulubionymi artystami bez technicznych zakłóceń. Wystarczy rozpakować urządzenie, podłączyć je i poczuć natychmiastową muzyczną integrację: Słodkie i pozbawione ziarnistości wysokie tony w połączeniu z pozbawionym dna, werbalnym i dynamicznym niskim zakresem.

DANE TECHNICZNE

DAC:

Wejścia cyfrowe

Wyjścia analogowe

Informacje ogólne

INNE

MF-M3x_DAC-EN_06-2023_RZ.pdf