LS5-9

Musical Fidelity LS5/9 to dwudrożny głośnik typu bass reflex, który został zaprojektowany do reprodukcji dźwięku na wysokim poziomie, aby wypełnić pełen zakres gatunków muzycznych od klasyki do muzyki pop. Ponieważ głośnik został pierwotnie zaprojektowany do zastosowań w studiach nagraniowych, celem było uzyskanie niskiego poziomu podkolorowań, aby nie naruszyć samej muzyki.

Zasada bass reflex pozwala głośnikowi osiągnąć wyższe ciśnienie akustyczne. LS5/9 jest naprawdę szczery i przynosi muzykę do Ciebie dokładnie tak, jak inżynier miksujący chciał, aby brzmiała. Głośnik daje również możliwość dostosowania poziomu wysokich częstotliwości za pomocą skoków rezystorów, aby dopasować go do swoich preferencji słuchowych.

Zbudowany z myślą o każdym gatunku muzycznym

LS5/9 stał się standardem branżowym w studiach mu-sycznych, ponieważ był rozwiązaniem dla każdego gatunku. Jest to również powód, dla którego zyskał on coraz większą popularność również w salonach. Jest w stanie zapewnić wysoki poziom ciśnienia akustycznego z niskim podbarwieniem i potężnym basem. Muzyka pozostaje cały czas kontrolowana, a LS5/9 nigdy nie wydaje się być nadmiernie obciążony. Szczególnie centrum stereo jest dobrze zdefiniowane, a wokale pozostają naturalne. Również stereofoniczna informacja o instrukcjach jest wyraźna, a scena dźwiękowa w żadnym momencie nie sprawia wrażenia syntetycznej.

LS5/9 był produkowany przez kilku producentów głośników przez wiele dekad, a my jesteśmy szczęśliwi, że możemy włączyć ten wyjątkowy spea-ker do naszej oferty Musical Fidelity.

Musical Fidelity LS5/9 został wyprodukowany zgodnie z projektem BBC R&D 1983/10.

DANE TECHNICZNE