M8s 500s

M8-700 otrzymał znakomite recenzje i entuzjastyczne przyjęcie od świadomych audiofilów. Kombinacja wysokiej mocy i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych okazała się być przekonywującą kombinacją. Jednakże niektórzy klienci nie mają miejsca na dwa duże monobloki i niekoniecznie potrzebują aż tak dużej mocy. Dla nich zaprojektowaliśmy M8s-500s. W połączeniu z przedwzmacniaczem M8 otrzymujemy system wzmacniający zdolny do reprodukcji dźwięku na najwyższym poziomie.

Jakość dźwięku i design

M8s-700m jest niezwykle potężny i dynamiczny. Dźwięk jest słodki, czysty i niepodbarwiony. Dynamika jest ogromna i jest dostarczana z natychmiastową szybkością, zarówno przy rozpoczynaniu, jak i zatrzymywaniu.

Scena dźwiękowa M8s-700m jest ogromna, szeroka i głęboka. Tworzy duże ilości powietrza i przestrzeni, jest holograficzna w swojej prezentacji.

M8s-700m, podobny pod względem rozmiarów i konstrukcji do M6s 500i, oferuje przekonujące połączenie w pełni zbalansowanych obwodów, nadzwyczajnych osiągów technicznych, wyśmienitego dźwięku, inteligentnego opakowania i stosunku jakości do ceny.

Budowa

M8s-500s jest w pełni zbalansowanym wzmacniaczem stereofonicznym, który dostarcza 500Wpc, co przy 4ohm jest niemalże podwojeniem. M8s-500s został zaprojektowany dla bardzo niskich zniekształceń, typowo poniżej .001% na 1kz i poniżej .005% na 20kHz. Nawet przy absurdalnym poziomie 50kHz zniekształcenia wynoszą zaledwie 0.02% i wzrastają do około 0.06% przy jeszcze bardziej nierozsądnej wartości 100kHz. Być może są to pomiary dla częstotliwości nigdy nie spotykanych w prawdziwym świecie, ale udowadniają one, że M8s-500s wykazują się znacznie mniejszymi zniekształceniami niż konkurencyjne konstrukcje.

Podobnie jak M8-700m, M8s-500s charakteryzuje się bardzo niskim poziomem szumów. Połączenie ogromnych rezerw mocy, niskich zniekształceń i niskiego poziomu szumów przyczynia się do jego bezwysiłkowego działania. Dostarcza on wszystko, od delikatnych detali do potężnego dynamicznego uderzenia z niewiarygodną szybkością i precyzją.

Niezależnie od stylu muzyki, której słuchasz, M8s-500s serwuje ją w przestronnej scenie dźwiękowej z wyjątkowym realizmem.

Jego moc i równowaga oznaczają, że M8s-500s może napędzić każdy głośnik, jaki wybierzesz. Jest to oczywiście idealny partner, zarówno pod względem wizualnym jak i dźwiękowym, dla naszego przedwzmacniacza M8.

DANE TECHNICZNE

Wydajność

Wejścia

Wyjścia

Informacje ogólne


"Piękno tego urządzenia opiera się nie na rozbudowanej funkcjonalności, lecz na solidności i elegancji układu elektronicznego, odpowiedzialnego za jakość brzmienia."

"Tak jak w przypadku preampu, wewnątrz od razu pojawia się układ dual-mono w bezkompromisowym wydaniu."

"Rytm pulsuje bez szarpania, dźwiękisą optymalnie selektywne i połączone akustyczną przestrzenią, przenikają się, wybrzmiewają głęboko i bogato."

AUDIO 2023


"Oferuje tak dużo mocy, że wydaje się to niedorzeczne, aby kiedykolwiek potrzebować więcej"

ALEXANDER ROSE - STEROPLAY 09/18 


"Imponuje ogromną szybkością i figlarnością"

JOHANNES MAIER - AUDIO 06/14