M6x 250.7

Z dumą informujemy, że Musical Fidelity zdobył prestiżową nagrodę nagrodę EISA za rok 2023/2024 w kategorii "WZMACNIACZ DO KINA DOMOWEGO".

" M6x 250.7 to idealny partner dla najlepszych i najbardziej wymagających kolumn w zaawansowanym kinie domowym. Oferuje dynamikę, obfity bas i wrażenie niespożytej  energii. Wewnątrz solidnej metalowej obudowy, za frezowanym aluminiowym frontem, para transformatorów toroidalnych Musical Fidelity – Super Silent – zasila siedem niezależnych modułów o mocy 150 W każdy. Możliwy jest bi-amping, a sygnał dostarczymy do wejść zbalansowanych i niezbalansowanych. To wzmacniacz wagi ciężkiej, jednak jego dźwięk jest też doskonale przejrzysty, barwny i różnicujący. "

Oficjalna strona EISA 

Słuchasz płyt CD lub przesyłasz muzykę bez obrazu, ale czy kiedykolwiek oglądałeś film bez dźwięku? Dźwięk w filmie odgrywa istotną rolę w dostarczaniu emocji i opowiadaniu historii. Cisza jest równie ważna, jak bombastyczna głośność. Projektanci dźwięku wykorzystują efekty dźwiękowe, foleje i muzykę, aby wzmocnić Twoje doświadczenie. Soundbar nigdy nie odtworzy prawdziwych kinowych wrażeń. M6x 250.7 przeniesie Twoje kino domowe na wyższy poziom.

Pełne wrażenia kinowe

Dla wielu osób kino to tylko miejsce z dużym ekranem i drogimi przekąskami - ale jest coś więcej, czego zwykle w ogóle nie widać: System dźwięku przestrzennego. Wszystko zaczęło się od prostej konfiguracji z trzema głośnikami w latach 80. i ewoluowało do systemów opartych na obiektach z nawet 20 głośnikami. Z nowym M6x 250.7 można łatwo stworzyć potężny zestaw kina domowego 7.1 (aktywny subwoofer jest zasilany oddzielnie). Możesz podłączyć swój przedwzmacniacz/procesor TV za pomocą kabli RCA lub w pełni zbalansowanych XLR. Połączenie XLR ponadto poprawia jakość dźwięku i utrzymuje czystość transmisji sygnału.

Musical Fidelity M6x 250.7 zadowoli Cię nie tylko jakością dźwięku, ale także wysokiej jakości metaloplastyką i ogólnie czystym wyglądem. Przedni panel, w czarnym lub srebrnym wykończeniu, to wykonana na zamówienie wytłoczka z aluminium o drobnej linii.

Połączenie

M6x 250.7 oferuje pozłacane RCA i zbalansowane wejście XLR na kanał. Jeśli masz wyjścia XLR w swoim przedwzmacniaczu, zawsze zalecamy używanie zbalansowanego połączenia. Ten rodzaj transmisji sygnału prowadzi do zwiększenia dynamiki, zmniejszenia szumów i poprawy stosunku sygnału do szumu. Jeśli potrzebujesz tego samego sygnału na wielu wejściach do np. bi-ampingu, możesz użyć pozłacanego wyjścia przelotowego RCA i rozdzielić sygnał do kolejnego wejścia. Pozłacane izolowane terminale wyjściowe głośników akceptują wtyki bananowe 4 mm, złącza pik lub goły przewód. Wejście/wyjście wyzwalające umożliwia włączenie/wyłączenie urządzenia za pomocą innych komponentów.

Power

Nasz nowy wielokanałowy wzmacniacz zbudowany jest modułowo z jednym stopniem wzmacniacza klasy A/B o mocy 250W na kanał. Zaprojektowaliśmy nasz wzmacniacz tak, aby brzmiał bardzo naturalnie dzięki zachowaniu wszystkich transjentów i mikro informacji. Super cichy audiofilski transformator zasilający dystrybuuje czystą moc, co skutkuje wysokim zakresem dynamiki i szczegółową sceną dźwiękową. Jest to ważna cecha dla wzmacniacza kina domowego. M6x 250.7 jest w stanie zachować wszystkie szczegóły i emocje, niezależnie od głośności. Dzięki wyrafinowanej konstrukcji radiatora, M6x 250.7 nie potrzebuje wentylatora, aby utrzymać wzmacniacz w chłodzie. Pomimo dużej mocy, nigdy nie usłyszysz żadnego szumu wentylatora pochodzącego ze wzmacniacza.

M6x 250.7 w skrócie

DANE TECHNICZNE


Połączenia

Czułość wejścia

Informacje ogólne

Prezentacja  wzmacniaczy wielokanałowych Musical Fidelity M6x 150.7 & M6x 250.11 "HeimkinoWelt" .
Można włączyć napisy polskie generowane automatycznie (ustawienia>>napisy>>przetłumacz automatycznie >> polski)


" Musical Fidelity M6x 250.7 imponuje nie tylko wysoką mocą i prądową elastycznością stopni wyjściowych, ale też transparentnym, zdyscyplinowanym i precyzyjnym brzmieniem. Owa brzmieniowa przeźroczystość pozwala pokazać zalety innych komponentów towarzyszących, co z pewnością docenią miłośnicy lampowych stopni, mających za zadanie wstępnie wzmocnić sygnał.

Do niewątpliwych zalet M6x 250.7 należy zaliczyć siedem stopni wyjściowych, co preferuje go do zastosowania w rozbudowanych wielokanałowych instalacjach. Ale dobrą wiadomością jest również to, że Musical Fidelity potrafi popisać się równie wysokiej jakości brzmieniem w konfiguracji dwukanałowej. Z M6x 250.7 można więc, z dobrym rezultatem, korzystać nawet w czystym stereo."

HI-FI CLASS 01/2023 

" Siedmiokanałowa końcówka mocy MF może rozczarowywać brakiem mostkowania kanałów na rzecz bi-ampingu, ale nie można zaprzeczyć jej atrakcyjnej wydajności. Niezależnie od gatunku muzycznego, potężny, rozciągnięty bas zawsze może mieć wpływ, a M6x 250.7 łączy ten talent z dynamicznym, płynnym dźwiękiem. Jeśli dodać do tego wszystkie oferowane waty, zaczyna to wyglądać na świetny stosunek jakości do ceny. "

HI-FI NEWS 02/2023 

" Stylistyka wzmacniacza Musical Fidelity M6x 250.7 może nie jest niczym nadzwyczajnym, ale jego brzmienie z pewnością takie jest. Jest to potężny, głęboko nurkujący wzmacniacz wielokanałowy, który cechuje się wzorową barwą i kontrolą. Każdy, kto chce ulepszyć bijące serce swojego kina, musi wziąć go pod uwagę."

7 Review

INNE

5_MF-M6x250.7-Flyer.pdf