M6x 250.5

Zanurz się w scenie

Kupujesz płyty CD lub strumieniujesz muzykę bez obrazu, ale czy kiedykolwiek oglądałeś film bez dźwięku? Dźwięk w filmie jest istotną częścią dostarczania emocji i opowiadania historii. Cisza jest równie ważna jak głośne i angażujące sceny. Projektanci dźwięku wykorzystują efekty dźwiękowe, foleje i muzykę, aby z pewnością wzmocnić Twoje doświadczenie. Soundbar nigdy nie odtworzy prawdziwych kinowych wrażeń. M6x 250.5 przeniesie Twoje kino domowe na następny poziom.

Pełne doświadczenie kinowe

Dla wielu ludzi, kino to tylko miejsce z dużym ekranem i drogimi przekąskami

- ale jest coś więcej, czego zazwyczaj w ogóle nie widać: . surround-sound-system.

Wszystko zaczęło się od prostego trzygłośnikowego zestawu w 1980 roku i ewoluowało do systemów systemów opartych na obiektach z nawet 20 głośników.

Z nowym M6x 250.5 można łatwo stworzyć potężny zestaw kina domowego 5.1. (subwoofer zasilany oddzielnie)

Przedwzmacniacz/procesor AV można podłączyć za pomocą przewodów RCA lub w pełni zbalansowanych XLR. Połączenie XLR ponadto poprawia jakość dźwięku i utrzymuje czystość transmisji sygnału.

Musical Fidelity M6x 250.5 zadowoli Cię nie tylko jakością dźwięku, ale także wysokiej jakości metaloplastyką i ogólnie czystym wyglądem. Przedni panel w czarnym lub srebrnym wykończeniu to wykonana na zamówienie cienka aluminiowa wytłoczka.

Połączenie

Nowy M6x 250.5 oferuje jedno pozłacane wejście RCA i jedno zbalansowane XLR na kanał. Jeśli masz wyjścia XLR w swoim przedwzmacniaczu, zawsze zalecamy używanie zbalansowanego połączenia. Ten rodzaj transmisji sygnału prowadzi do zwiększenia dynamiki, zmniejszenia szumów i poprawy stosunku sygnału do szumu.

Jeśli potrzebujesz tego samego sygnału na wielu wejściach do np. bi-ampingu, możesz użyć pozłacanego wyjścia przelotowego RCA i rozdzielić sygnał do kolejnego wejścia.

Pozłacane izolowane terminale wyjściowe głośników akceptują wtyki bananowe 4 mm, złącza pik lub goły przewód. lub goły przewód.

Wejście/wyjście wyzwalacza pozwala na włączenie/wyłączenie urządzenia za pomocą innych komponentów.

Power

Nasz nowy wielokanałowy wzmacniacz ma budowę modułową z jednym stopniem wzmacniacza klasy A/B o mocy 250W na kanał. Zaprojektowaliśmy nasz wzmacniacz tak, aby brzmiał bardzo naturalnie dzięki zachowaniu wszystkich transjentów i mikro informacji.

Super cichy audiofilski transformator zasilający dystrybuuje czystą moc, co skutkuje wysokim zakresem dynamiki i szczegółową sceną dźwiękową. Jest to ważna cecha dla wzmacniacza kina domowego. M6x 250.5 jest w stanie zachować wszystkie szczegóły i emocje, bez względu na jaką głośność.

Dzięki wyrafinowanej konstrukcji radiatora, M6x 250.5 nie potrzebuje wentylatora, aby utrzymać wzmacniacza w chłodzie. Pomimo dużej mocy, nigdy

nigdy

DANE TECHNICZNE

Wyjście

 • Moc: 5x 250W/4 ohm (szczytowa: 400W)

 • THD+N: 0,003% przy mocy wyjściowej 100W

 • Charakterystyka częstotliwościowa: 20Hz - 20kHz dla 0,5dB

 • SNR: 105dB przy 1kHz przy mocy wyjściowej 200W

Połączenia

 • 5 wejść RCA o poziomie liniowym

 • 5x wejście zbalansowane XLR o poziomie liniowym

 • 5x wyjście przelotowe RCA o poziomie liniowym

 • 5x para zacisków głośnikowych

 • 1x wejście i wyjście wyzwalające

Czułość wejścia

 • 700mV na wejściu RCA, 1,4V na wejściu XLR

Informacje ogólne

 • Wymiary (WxHxD): 435 x 195 x 430mm

 • Główne napięcia: 230V/115V Ustawiane wewnętrznie lub 100V opcjonalnie AC 50/60Hz

 • Max. Zużycie: 1500W, <0,5W w trybie czuwania

 • Waga: 30,5kg (ok. 34kg z kartonem transportowym)

INNE

MF-M6x250.5-EN.pdf