M6x 250.11

Kupujesz płyty CD lub strumieniujesz muzykę bez obrazu, ale czy oglądałeś kiedyś film bez dźwięku?

Dźwięk w filmie jest istotną częścią dostarczania emocji i opowiadania historii. Cisza jest równie ważna jak głośne i angażujące sceny. Projektanci dźwięku używają efektów dźwiękowych, folei i muzyki, aby na pewno zwiększyć Twoje doświadczenie. Soundbar nigdy nie odtworzy prawdziwego wrażenia kinowego. M6x 250.11 przeniesie Twoje kino domowe na wyższy poziom.

Pełne wrażenia kinowe

Dla wielu ludzi, kino to tylko miejsce z dużym ekranem i drogimi przekąskami - ale jest coś więcej, czego zazwyczaj w ogóle nie widać: . surround-sound-system.

Wszystko zaczęło się od prostego trzygłośnikowego zestawu w 1980 roku i ewoluowało do systemów systemów opartych na obiektach z nawet 20

głośników.

Dzięki M6x 250.11 możesz łatwo stworzyć konfigurację kina domowego Dolby Atmos. (subwoofer zasilany oddzielnie)

Przedwzmacniacz/procesor AV można podłączyć za pomocą przewodów RCA lub w pełni zbalansowanych XLR. Połączenie XLR ponadto poprawia jakość dźwięku i utrzymuje czystość transmisji sygnału.

Musical Fidelity M6x 250.11 zadowoli Cię nie tylko jakością dźwięku, ale także wysokiej jakości metaloplastyką i ogólnie czystym wyglądem. Przedni panel, w czarnym lub srebrnym wykończeniu, to wykonana na zamówienie cienka linia wytłoczki aluminiowej.

Połączenie

Nowy M6x 250.11 oferuje jedno pozłacane wejście RCA i jedno zbalansowane wejście XLR na kanał. 

Jeśli masz wyjścia XLR w swoim przedwzmacniaczu, zawsze zalecamy używanie zbalansowanego połączenie. Ten rodzaj transmisji sygnału prowadzi do zwiększenia dynamiki, zmniejszenia szumów i lepszego stosunku sygnału do szumu.

Pozłacane, izolowane wyjścia głośnikowe gniazda wyjściowe izolowanych głośników akceptują wtyki bananowe 4 mm, złącza pik złącza lub goły przewód.

Wejście/wyjście wyzwalające pozwala na włączenie/wyłączenie urządzenie za pomocą innych komponentów.

Power

Nasz nowy wielokanałowy wzmacniacz zbudowany jest modułowo z jednym stopniem wzmacniacza klasy A/B o mocy 250W na kanał główny (C, RF, LF) oraz 150W na kanał efektowy. Zaprojektowaliśmy nasz wzmacniacz tak, aby brzmiał bardzo naturalnie, zachowując wszystkie transjenty i mikro informacje. 

Super cichy audiofilski transformator zasilający dystrybuuje czystą moc, co skutkuje wysokim zakresem dynamiki i szczegółową sceną dźwiękową. Jest to ważna cecha dla wzmacniacza kina domowego. M6x 250.11 jest w stanie zachować wszystkie szczegóły i emocje, niezależnie od głośności.

Dzięki przemyślanej konstrukcji radiatora, M6x 250.11 nie potrzebuje wentylatora, aby utrzymać wzmacniacz w chłodzie. Pomimo dużej mocy, nigdy nigdy nie usłyszysz żadnego szumu wentylatora pochodzącego z wzmacniacza.

DANE TECHNICZNE

Wyjście Główne (C, LF, RF):

Kanały efektu wyjściowego:

Połączenia

Czułość wejścia

Informacje ogólne

Prezentacja  wzmacniaczy wielokanałowych Musical Fidelity M6x 150.7 & M6x 250.11 "HeimkinoWelt" .
Można włączyć napisy polskie generowane automatycznie (ustawienia>>napisy>>przetłumacz automatycznie >> polski)

INNE

MF-M6x250.11-EN.pdf