M6s PRX

Chwalony przez Hi-Fi+ jako "prawdziwie światowej klasy produkt", M6s PRX jest wzmacniaczem mocy o mocy 230 W na kanał, wyposażonym w unikalny układ CRPS (Choke Regulated Power Supply).

M6s PRX posiada tę samą topologię obwodu, co jego rodzeństwo Titan i AMS50, ale CRPS nadaje mu własny, techniczny szlif, umożliwiając uzyskanie wydajności, która przyćmiewa rywali.

Niesamowite połączenie precyzji i mocy oznacza, że M6s PRX może napędzić nawet wymagające głośniki z pełną neutralnością.

Hi-Fi Choice powiedział, że M6s PRX posiada "aurę niezachwianej niezwyciężoności". Możesz mocno naciskać na wzmacniacz, nie czując, że walczy".

Te odczucia zostały powtórzone w recenzji Hi-Fi+, które opisało M6s PRX jako posiadający "bezwysiłkową jakość, która sprawia, że głośniki wydają się większe i lepsze niż są w rzeczywistości".

M6s PRX to również elastyczna konstrukcja, wyposażona w dwa zestawy przełączanych wejść. Jego gniazda wyjść liniowych pozwalają również na łatwe wykorzystanie go w konfiguracji bi-amp lub nawet tri-amp.

Konstrukcja + Budowa

M6s PRX posiada to samo wysokiej jakości dopasowanie i wykończenie, które jest obecne w całej gamie M6s. Jego najwyższej klasy metalowa obudowa nadaje styl, zapewniając jednocześnie solidność w zakresie wydajności.

Wewnątrz wykonanej na zamówienie obudowy znajduje się ta sama konstrukcja dual-mono, którą mogą pochwalić się nasze najlepsze wzmacniacze mocy. Jednak tym co wyróżnia M6s PRX jest unikalny zasilacz z regulacją dławikową (CRPS).

Dławik, oferujący wysoką rezystancję dla prądu zmiennego i bardzo niską dla prądu stałego, stanowi niezwykle efektywne rozwiązanie problemu szumów w zasilaczu. Dławiki były powszechnie stosowane w tradycyjnych wzmacniaczach lampowych, ale my jako pierwsi zastosowaliśmy je w konstrukcjach tranzystorowych. Stosujemy również wyłącznie podwójny układ dławików bifilarnych w celu uzyskania najwyższej skuteczności w odrzucaniu szumów.

CRPS zapewnia również znakomitą filtrację i odrzucanie szumów sieciowych, gwarantując cichą pracę zasilacza i odporność na zakłócenia pochodzące z sieci. Nie trzeba nawet myśleć o dodaniu kondycjonera sieciowego do M6s PRX.

Efekty brzmieniowe naszego CRPS to zadziwiająco ciche tło, precyzyjne obrazowanie i odzyskiwanie drobnych szczegółów. Dodajmy do tego moc, tempo i dynamikę dostarczaną przez podstawowy układ 230 W na kanał i łatwo zrozumieć dlaczego M6s PRX jest opisywany jako prawdziwie światowej klasy wzmacniacz, zdolny do bezproblemowego napędzenia kolumn.

Podwójne, przełączane wejścia i elastyczne opcje wyjść pozwalają na zastosowanie M6s PRX w szerokim zakresie systemów. Idealnym partnerem przedwzmacniacza jest pasujący do niego

M6s PRE. Cytując recenzję HiFi+ dotyczącą tych dwóch w tandemie: "To idealne połączenie siły napędowej i gracji".

DANE TECHNICZNE

Wydajność

  • Moc wyjściowa: 230 W na kanał przy 8 Ohmach (24 dBW)

  • THD(+ szum): <0,007% typowy

  • Stosunek sygnału do szumu: >120dB

  • Charakterystyka częstotliwościowa: +0, -1dB, 10Hz do 100kHz

Wejścia

  • 2x RCA Phono poziom liniowy

  • 1x poziom liniowy XLR zbalansowany

Informacje ogólne

  • Wymiary - WxHxD (mm): 440 x 125 x 395

  • Waga (rozpakowany / spakowany): 19,7 kg / 24,4 kg


"Świetna jakość dźwięku - gładki, czysty, neutralny i z ultra niskim poziomem szumów"

HI-FI CHOICE 12/10


"Trudno byłoby znaleźć konkurenta, który oferuje coś zbliżonego do tego wzmacniacza mocy!"

MANEL SEGARRA - AMIGOS HIFI 01/21


"Doskonałe wykonanie i dobra Wartość".

STEVE HARRIS - HI-FI NEWS 11/13


"Czysty, szczegółowy, precyzyjny i dobrze uporządkowany dźwięk, z dużą ilością życia i trzewiowego uderzenia"

HI-FI WORLD 03/11


"Technicznie doskonały"

ASHLEY COX - AUDIO APPRAISAL 03/20

MF_M6sPRX_audioappraisal_032020-EN.pdf
MF_M6s-prx_amigos-hifi_012021_EN.pdf